Pasierbiewicz Translation kim jesteśmy?    
<< strona główna

<< oferta
<< referencje
<< kontakt

Witamy na stronach naszej firmy


Firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych usług, w zakresie pisemnych i ustnych tłumaczeń technicznych. Na międzynarodowym rynku działamy od roku 1995. Zatrudniamy niewielu, ale za to najlepszych tłumaczy. Pracujemy zarówno dla wielkich korporacji, jak również dla mniejszych firm krajowych i zagranicznych.

Niezależnie od wysokich umiejętności lingwistycznych, dysponujemy najaktualniejszymi programami i narzędziami, niezbędnymi do obróbki komputerowej wszelkiego rodzaju dokumentów technicznych, zgodnie ze standardami stosowanymi obecnie w Unii Europejskiej.

Długoletnie doświadczenie, oraz sprawdzone kontakty z odpowiednio wyspecjalizowanymi tłumaczami i konsultantami branżowymi, są gwarantem najwyższej jakości naszych usług.
Zapraszamy do zapoznania się z Referencjami firmy,
oraz z naszą Ofertą.

Tłumaczymy zarówno materiały dostarczane w formie wydruków, jak i materiały w wersji elektronicznej, zapisane w dowolnym formacie, łącznie z animacją i grafiką komputerową.

Korzystając z możliwości poczty elektronicznej, niezależnie od lokalizacji Waszej firmy, możecie się Państwo z nami w każdej chwili komunikować, i na bieżąco konsultować wykonywane przez nas prace, nie tracąc czasu na przejazdy i spotkania robocze.